vingida.lt
Apie mus
Produktai
Konstrukcijų projektavimas
DUK
Partneriai
Kontaktinė informacija

  Tekstilinė architektūra

Techninė informacija Paklausimas projektavimo darbams Kita vizuali informacija Tentinių konstrukcijų kainos

Tekstilinė architektūra - tai naujos kartos architektūra, bei galimybės papildyti tradicinius architektūrinius sprendimus. Kartais naudojamas pavadinimas - tentinė architektūra, vantinės konstrukcijos arba membraninės konstrukcijos. Medžiaga iš kurios ji gaminama, laikoma penktu statybos elementu po metalo, akmens, stiklo ir betono. Tekstilinės architektūros sprendimai ne taip seniai pradėti taikyti ne tik Lietuvoje bet ir visame pasaulyje, todėl jie sparčiai populiarėja pastaruoju metu.

Tekstilinės konstrukcijos tai:

  • stadionų statyba;
  • parodų, pramogų ir koncertų salių, sporto statinių statyba;
  • lauko kavinės, vasaros restoranai;
  • viešbučių, restoranų, kavinių ir kitų komercinių pastatų stogai, pastogės ir apipavidalinimas;
  • oro uostų, autobusų, geležinkelio stočių ir terminalų, automobilių aikštelių ir benzino kolonėlių statyba ir apipavidalinimas.

Architektūrinės konstrukcijos pasižymi šiais ypatumais:

  • estetinis vaizdas ir prabangos akcentas - architektūrinis projektavimas taikomas konkrečiai aplinkai arba statiniui, todėl kiekvienas projektas tampa individualus. Konstrukcijos lengvai kombinuojamos ir suderinamos su kitomis medžiagomis, tokiomis kaip medis, stiklas, nerūdijančio plieno konstrukcijų mazgai bei lynai. Kadangi naudojama medžiaga yra pralaidi šviesai, tinkamai įrengus statinio apšvietimą, išgaunamas neįtikėtinai patrauklus ir prabangus statinio vaizdas.
  • ilgaamžiškumas - tentinės uždangos šiems statiniams gaminamos iš specialios  PVC medžiagos padengtos akrilo arba PVDF sluoksniu, o taip pat stiklo audinio medžiagos padengtos PTFE sluoksniu (nepritraukia dulkiu), todėl estetinis vaizdas nesikeičia virš 25 metų.

Pageidaujant gauti papildomos informacijos ar komercinį pasiūlymą, prašome užpildyti užklausimo formą ir mes artimiausiu laiku susisieksime su Jumis.

MŪSŲ PROJEKTAI

Kavinė "Kupeta" Palangoje »
Kavinė "Rozali" Šventojoje »
Kavinė "Buržua" Šiauliuose »
Kavinė "Oldtaunas" Vilniuje »
Kavinė Palangoje »
Kavinė "Taurakalnis" Vilniuje »
Kavinė "Ronžės uostas" Palangoje »
Kavinė "Žemaičių smuklė" Vilniuje »