vingida.lt
Apie mus
Produktai
Konstrukcijų projektavimas
DUK
Partneriai
Kontaktinė informacija

   Apie mus

UAB "Vingida" pradėjo savo veiklą Lietuvos rinkoje nuo 1993 metų, įsikūrusi Klaipėdoje, gamina ir nuomoja platų asortimentą aliuminio ir plieno konstrukcijų mobilius angarus ir paviljonus, tekstilinės architektūros statinius.


Šiuo metu UAB "Vingida" yra Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos atestuota ypatingos svarbos objektų statybos bendrovė, kurioje dirba atestuoti specialistai, nuolat keliantys savo kvalifikaciją, besistažuojantys bei dalyvaujantys įvairiuose seminaruose, renginiuose bei susitikimuose Europos, Amerikos ir kitose pasaulio šalyse.

Visos įmonės operacijos sertifikuotos ir patvirtintos Det Norske Veritas, pagal EN ISO 9001:2000 kokybės vadybos sistemos reikalavimus.

Kompanijos sėkmę pastaruoju metu lydėjo tai, kad įmonė savo klientams siūlė išsiskiriančius, aukštos kokybės ir priimtinos kainos produktus bei paslaugas. Kompanija pasiruošusi pokyčiams, greitai reaguoja į klientų poreikius, nuolat tobulina gaminamą produkciją, dirbant stiprios konkurencijos aplinkoje. Todėl UAB "Vingida" kokybiškai vykdo ir vykdys savo įsipareigojimus prieš klientus, partnerius ir organizacijos darbuotojus.

Mes skiriamės tuo, kad nepiginame produkcijos kokybės sąskaita.

Misija ir paskirtis

Būti geriausia bei sėkmingiausia kompanija mobilių konstrukcijų projektavimo ir statybos srityje, įgyvendinti stambius, pasaulinio masto ir kokybės projektus. Tam įmonė sukūrė visą reikiamą projektavimo, gamybos ir valdymo infrastruktūrą, o taip pat palaiko partnerystės santykius su kitomis projektavimo, gamybos-statybos įmonėmis ir organizacijomis, dirbančioms toje pačioje srityje.

Narystė / Partnerystė

Planavimas
Metalo konstrukcijų gamyba
Uždangos gamyba
Montavimas