vingida.lt
Apie mus
Produktai
Konstrukcijų projektavimas
DUK
Partneriai
Kontaktinė informacija

  Pripučiamos konstrukcijos

Techninė informacija Pripučiamos konstrukcijos - standartiniai modeliai, kainos Sąnaudos pripučiamų konstrukcijų sildymui

Pripučiamos konstrukcijos palaikomos pučiant orą į konstrukcijos vidų, kas ir atsispindi jų pavadinime. Gali pasirodyti, kad tai galėtų sukelti diskomfortą lankytojams konstrukcijos viduje, bet oro slėgio skirtumas yra labai nežymus ir nėra didesnis nei normalaus slėgio barometriniai pasikeitimai.

Pripučiamų konstrukcijų tipai

Egzistuoja keletas pagrindinių tipų pripučiamų konstrukcijų t. y. aukšto ir žemo profilio pripučiamos konstrukcijos (profilis - tai konstrukcijos aukštis):

  • Aukšto profilio konstrukcijos dažniausiai naudojamos eksploatuojant konstrukciją laikinai ar periodiškai ant "nulinio" žemės pagrindo.
  • Žemo profilio konstrukcijos naudojamos didelių gabaritinių matmenų konstrukcijoms, tai stadionai, dideli sporto kompleksai ir pan. Taip pat dažniausia jos statomos ant pačių pastatų, o ne ant “nulinio” pagrindo lygio. Stogas prilaikomas ir forma priduodama skersiniais lynais.

Žemiau pateikiama keletas pavyzdžių žemo ir aukšto profilio konstrukcijų tipų:

Pripučiamų konstrukcijų formos

Statiniai konstrukcijų skaičiavimai

Oro palaikomu konstrukciju skaiciavimai

Pripuciamu konstrukciju skaiciavimai

Oro palaikomu konstrukciju statiniai skaiciavimai

Matmenys

Pripučiamų konstrukcijų matmenys gali būti įvairus, priklausomai nuo konstrukcijos paskirties bei kliento pageidavimų. Teniso kortų aikštelių uždengimui, konstrukcijos matmenys priklausys nuo pageidaujamų aikštelių uždengimo kiekio. Pvz.:

  • viena aikštelė -36 x 18
  • dvi aikštelės - 36 x 36
  • tris aikštelės - 36 x 54
  • keturios aikštelės - 36 x72 ir t.t.

Uždanga

Konstrukcijos uždanga skaičiuojama įvertinant sniego ir vėjo apkrovas, remiantis vietinėmis statybos normomis. Medžiaga sulituojama ir instaliuojama kaip vientisa uždanga, užtikrinanti visišką konstrukcijos hermetiškumą. Uždangos gamybai naudojama sunkiai užsiliepsnojanti (DIN4102B1/M2 standarto), iš abiejų pusių akrilo sluoksniu padengta, šviesai pralaidi medžiaga. Taip pat konstrukcijos stogo ar šonų uždanga galima pagaminti ir šviesai nepralaidžios pasirinktos spalvos medžiagos. Uždangos tvirtinimas prie pagrindo užtikrinamas specialiais tvirtinimo elementais, pagamintais iš galvanizuoto plieno.

Dvigubas medžiagos sluoksnis

Konstrukcijos apšiltinimui, akustinių savybių pagerinimui bei kondensato problemos išsprendimui, gali būti sudaromas oro tarpas, pritvirtinant papildomą PVC medžiagos sluoksnį iš konstrukcijos vidaus.

Durys

Pagrindiniam įėjimui į pripučiamą konstrukcija naudojamos sukamos durys, papildomai įmontuojami tiesioginiai-avariniai išėjimai.

Apšiltinimo ir oro slėgio palaikymo sistema

Kiekvienos konstrukcijos standartinė komplektacija numato apšiltinimo bei oro automatinę slėgio palaikymo sistemą, kuri priklausomai nuo kliento pageidavimu gali naudoti dujas, dyzelinį kurą, centrinį šildymą arba elektrą.

Apšiltinimo sąnaudos pripučiamai konstrukcijai »

Apšvietimas

Kliento pageidavimu apšvietimo šviestuvai gali būti pakabinami ant pačios konstrukcijos lubų arba sumontuojamas apšvietimas nukreiptas iš apačios į viršų t. y. į konstrukcijos lubas.

Kita ir papildoma informacija

  • Kaip papildoma komplektacija, konstrukcijoms projektuojama ir instaliuojama oro kondicionavimo sistema.
  • Konstrukcijos eskizai - brėžiniai pateikiami ir suderinami su užsakovu prieš pasirašant sutartį arba užsakovui pageidaujant - anksčiau.
  • UAB "Vingida" gaminiams pridedama visa reikiama techninė dokumentacija ir garantiniai įsipareigojimai.