vingida.lt
Apie mus
Produktai
Konstrukcijų projektavimas
DUK
Partneriai
Kontaktinė informacija

  Palapinės ir paviljonai

Techninė informacija Kita vizuali informacija Standartinių palapinių paviljonų modeliai, kaina

Paviljonų nuoma gamyba

Projektavimo etapai


Dizaino koncepcija


Statiniai skaičiavimai


Iškarpų generavimasŠešiakampis paviljonasKvadratinis paviljonasAngarinio tipo paviljonas

Matmenys ir pagrindiniai paviljonų tipai:

  • kvadratiniai;
  • stačiakampiai;
  • šešiakampiai.

Rėmas

Paviljonų karkasai gaminami is aliuminio profilių arba cinkuoto konstrukcinio plieno.  Atraminiai padai prie pagrindo tvirtinami metaliniais ankeriais arba tiesiogiai prie grindų sistemos konstrukcijos.

Paviljono uždanga

Stogo ir šonų uždangos sujungiamos su rėmo konstrukcija, instaliuojant uždangas į profiliuose specialiai numatytus griovelius. Uždangos gamybai naudojama sunkiai užsiliepsnojanti (DIN4102B1/M2 standarto), iš abiejų pusių akrilo sluoksniu padengta, šviesai pralaidi baltos spalvos medžiaga. Konstrukcijos stogo ar šonų uždangą galima pagaminti iš šviesai nepralaidžios, pasirinktos spalvos medžiagos. Šonų uždengimui galime pasiūlyti kietų sienų sprendimą.

Dvigubas medžiagos sluoksnis

Dekoracijai, apšiltinimui bei kondensato problemos išsprendimui, gali būti instaliuojamas papildomas medžiagos sluoksnis iš paviljono vidaus.

Durys

Pasirinktoje paviljono vietoje, numatomi užuolaidų sistemos įėjimai-išėjimai. Gali būti montuojamos ir dvigubos ar viengubos aliuminio konstrukcijų įėjimo - išėjimo durys.

Grindys

Grindys sudaro vientisą sistemą ir susideda iš metalinio karkaso, ant kurio sumontuojami mediniai arba drėgmei atsparios faneros plokštės padėklai, kurie tarpusavyje sujungiami specialaus aliuminio profilio pagalba. Specialus karkasas leidžia sumontuoti grindis net ir ant nelygaus pagrindo (apkrova apie 500 kg/m²).

Kita ir papildoma informacija:

  • paviljonų eskizai - brėžiniai pateikiami ir suderinami su užsakovu prieš pasirašant sutartį arba užsakovui pageidaujant - anksčiau;
  • UAB “Vingida” gaminiams pridedama visa reikiama techninė dokumentacija ir garantiniai įsipareigojimai.