vingida.lt
Apie mus
Produktai
Konstrukcijų projektavimas
DUK
Partneriai
Kontaktinė informacija

  Aliuminio rėmų angarai. Nuoma

Techninė informacija Parodų paviljonai Kita vizuali informacija Angarų paviljonų nuomos kainos Aliuminio rėmų angarų kainos
 


Matmenys

Angarų formos
Formos

Galuniu variantai
Galūnių variantaiKolonų tvirtinimasKampinis mazgasViršutinis mazgasUždangos instaliavimasUždangos įtempimasGrindų sistema

Matmenys

Ilgis - neribotas (modulio-sekcijos žingsnis - 5 metrai)
Plotis - iki 50 metrų (kas 5 metrus) *
Šono aukštis - 3/4 m *

* Standartiniai gaminiai. Pagal atskirus klientų pageidavimus galime suprojektuoti ir pagaminti kitų matmenų angarus.

Rėmas

Modulinio angaro karkasą sudaro stabilūs aliuminio profilio rėmai, tarpusavyje sujungti plieniniais cinkuotais mazgais. Atraminiai padai, kolonų jungtys ir kiti tvirtinimo elementai yra pagaminti iš galvanizuoto plieno. Konstrukcijos stabilumas užtikrinamas papildomais plieniniais lynais, kurie kryžmiškai suriša angaro kolonas tarpusavyje. Kolonos prie pagrindo pritvirtinamos metaliniais ankeriais arba tiesiogiai prie grindų sistemos konstrukcijos. Aliuminio konstrukcijų montavimas atliekamas naudojant 8.8 klasės cinkuoto plieno tvirtinimo elementus.

Angaro aliuminio konstrukcijos rėmo skaičiavimai atliekami įvertinant vėjo apkrovas pagal STR 2.05.04:2003 reikalavimus, bet neįvertinant sniego apkrovų, todėl eksploatuojant angarą žiemos metu, privalu angare įrengti apšildymo sistemą arba valyti sniegą nuo stogo uždangos.

Angaro padengimas

Stogo ir šonu uždangos suskirstytos pagal angaro sekcijas yra 5 m pločio ir sujungiamos su rėmo konstrukcija, instaliuojant uždangas į angaro profiliuose specialiai numatytus griovelius. Angaro uždangos gamybai naudojama sunkiai užsiliepsnojanti (DIN4102B1/M2 standarto), iš abiejų pusių akrilo sluoksniu padengta, šviesai pralaidi baltos spalvos medžiaga. Aliuminio konstrukcijos stogo ar šonų uždangą taip pat  galima pagaminti iš šviesai nepralaidžios, pasirinktos spalvos medžiagos. Angaro šonų uždengimui galime pasiūlyti kietų sienų sprendimą.

Dvigubas medžiagos sluoksnis

Angaro dekoracijai, apšiltinimui bei kondensato problemos išsprendimui, gali buti instaliuojamas papildomas medžiagos sluoksnis iš angaro vidaus, kuris montuojamas į specialiai numatytus griovelius angaro rėmų konstrukcijoje.

Durys

Pasirinktose angaro vietose montuojamos dvigubos ar viengubos aliuminio konstrukcijų įėjimo-išejimo durys.

Grindų sistema

Grindys sudaro vientisą sistemą ir susideda iš metalinio karkaso, ant kurio sumontuojami mediniai 1x5 m padėklai pagaminti iš 21 mm storio lentų, kurie tarpusavyje sujungiami specialaus aliuminio profilio pagalba. Specialus karkasas leidžia sumontuoti grindis net ir ant nelygaus pagrindo (apkrova apie 500 kg/m2).

Kita ir papildoma informacija

  • angaro eskizai - brėžiniai pateikiami ir suderinami su užsakovu prieš pasirašant sutartį arba užsakovui pageidaujant - anksčiau;
  • UAB "Vingida" gaminiams pridedama visa reikiama techninę dokumentacija ir garantiniai įsipareigojimai.

Pageidaujant gauti papildomos informacijos ar komercinį pasiūlymą, prašome užpildyti užklausimo formą ir mes artimiausiu laiku susisieksime su Jumis.